2001 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden, 2014 yılında Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nden mezun oldum. İstanbul Gelişim Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Bugüne kadar farklı sosyo-kültürel düzeylerde ve eğitim seviyelerindeki kurumlarda psikolojik danışman olarak görev yaptım. Şu anda da Yalova AKSA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde psikolojik danışman olarak görev yapıyorum. 2011-2016 yılları arasında Uluslararası Bilişimci Martılar Projesi kapsamında 5 farklı projede lider öğretmen olarak görev aldım. Farklı dereceler alan bu projelerimizden ikisini 2013 ve 2015 tarihlerinde Hindistan’da City Montessori School’da düzenlenen öğrenci konvansiyonlarında sundum.
Bunların dışında farklı mesleklerden çalışan gruplarına “Etkili İletişim” atölyeleri yürütüyorum. Hayvan hakları ve ağaç hakları üzerine projeler gerçekleştirdim.
Mesleki çalışmalarım haricinde bugüne kadar 2 kişisel fotoğraf sergisi açtım, İstanbul içi ve dışı birçok karma sergiye katıldım. Ayrıca yerel hayvan koruma görevlisiyim.